SKLADOVÉ KONTEJNERY

Skladový kontejner je praktickým řešením, pokud potřebujete rozšířit skladovací prostor. Naše kontejnery na skladování materiálu jsou k dispozici v mnoha různých velikostech a provedeních. K našim kontejnerům kromě toho nabízíme širokou paletu různého vybavení a příslušenství. Kontejnery proto mohou být skvěle přizpůsobeny Vašim požadavkům.

 

Dočasné nebo trvalé užívání? Pronájem nebo koupě? Nové, nebo radši použité, abyste šetřili na nákladech, ale ne na kvalitě? To je na Vás - jedno je však jisté: Skladové kontejnery CONTAINEX dostupné v mnoha velikostech, provedeních a dokonce barevných odstínech. Zde v každém případě naleznete vše, co Vám pomůže rozhodnout!

 

Všechny kontejnery jsou k dispozici samostatně a jsou navzájem kompatibilní. Například spojením kancelářského kontejneru se skladovým a sanitárním kontejnerem může vzniknout celá kontejnerová sestava. Dokonce je možné, s výjimkou 6stopých kontejnerů, stohovat pomocí jeřábu až tři kontejnery na sebe! Můžete tak využívat mimořádně velký skladovací prostor na velmi malé ploše.

 

 

  VNĚJŠÍ ROZMĚRY VNITŘNÍ ROZMĚRY
DÉLKA 6058 mm 5898 mm
ŠÍŘKA 2438 mm 2344 mm
VÝŠKA 2591 mm 2376 mm
HMOTNOST cca 1.300 kg
OBJEM 32,85 m2
KATALOGOVÝ LIST
PROSPEKT